kwi 052012
 

Kupno domu bądź mieszkania to niewątpliwie jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu! Kredyt na zakup Twojej wymarzonej nieruchomości jest równie istotny. Zanim podejmiesz decyzję, na którą ofertę banku się decydujesz musisz sobie uświadomić ze jest to zobowiązanie na lata i musisz się do niego dobrze przygotować. Nie bierz kredytu w pierwszym lepszym banku, gdzie masz blisko lub masz konto – poświęć na to nieco więcej czasu.

Kupując nieruchomość najkorzystniejsze (najtańsze) pod względem oprocentowania są kredyty celowe zabezpieczone hipoteką. Banki oferują szeroką gamę kredytów mieszkaniowych – od propozycji i reklam można dostać zawrotu głowy! W jaki sposób nie pogubić się w gąszczu ofert? Jednym z rozwiązań jest osobista wizyta w banku a raczej kilkunastu bankach – najlepiej sprawdzić kilka lub kilkanaście ofert bankowych. Gdy nie masz czasu na bieganie po bankach i gdy gubisz się w analizach propozycji bankowych skorzystaj z prostszego rozwiązania. Odwiedź nasze biuro, przedstawimy Tobie obiektywnie ofertę. Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem, prezentując kilkanaście ofert banków bezpłatnie poprowadzą Cię przez zawiłą ścieżkę kredytową. Zbadają Twoją zdolność kredytową, przedstawią najkorzystniejsze oferty i pomogą skompletować całą dokumentację, a niektóre czynności w procesie kredytowym wykonają za Ciebie ( np. dostarczenie odpisu z księgi wieczystej do banku). Nasi doradcy mają wynegocjowane specjalne warunki cenowe dla swoich klientów, których możesz nie otrzymać bezpośrednio w banku. Dodatkowo masz możliwość złożenia wniosków kredytowych do kilku banków jednocześnie. Gdy bank przygotuje dla Ciebie umowę kredytową dokładnie zapoznaj się z wszystkimi zapisami i skonsultuj z doradcą kredytowym wszystkie swoje wątpliwości. Gdy już podpiszesz umowę kredytową, pamiętaj o spełnieniu wszystkich warunków niezbędnych do uruchomienia kredytu. Najczęściej jest to dostarczenie aktu notarialnego oraz wpisu w księgi wieczyste. Musisz również pamiętać o ubezpieczeniu nieruchomości. Jeśli skorzystasz z naszych usług przy kredycie hipotecznym koszty ubezpieczenia* mieszkania lub domu weźmiemy na siebie a Ty oszczędzisz tym samym dodatkowe środki, które będziesz mógł wykorzystać np. na zakup akcesoriów do domu w sklepie www.takakuchnia.pl

*Koszty ubezpieczenia mieszkania/domu w I roku kredytowania

Zadzwoń do nas; 58 733 07 20 lub napisz: info@abaga.pl

  3 Responses to “Kredyt hipoteczny w Abadze? Ubezpieczenie dostaniesz gratis!”

  1. Jak to gratis?

  2. Fakt, rynek kredytów hipotecznych niezle się ostatnio rozwinął, jednak żeby otrzymać zdolność kredytowoą trzeba się niezle nagimnastykowac po ostatnim kryzysie.

  3. Jeśli zdecyduje się Pan/i na korzystanie z naszych usług pośrednictwa przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny, opłacimy koszty ubezpieczenia murów pod cesję bankową. Dodam że usługi pośrednictwa są bezpłatne.

 Leave a Reply

(required)

(required)


8 × 3 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>